Siersma Wijnadvies bestaat dit jaar 15 jaar! En dat gaan we het hele jaar vieren met leuke acties. We trappen de festiviteiten af met de ‘Wijnadvies Traktatie Maand’. Een maand lang presenteren wij onze Top 15 met echte dagacties. We hebben van onze wijnproducenten als cadeau, ontzettend mooie kortingen kunnen krijgen op de best verkochte wijnen. Ook geven wij zelf nog wat extra korting.
Donderdag 1 april
We starten met de Wijnadvies Traktatie Maand op donderdag 1 april. Die dag hebben we onze eerste wijn super strak in de aanbieding. Wees er snel bij want meestal hebben we maar 600 flessen kunnen krijgen. Vrijdag 2 en zaterdag 3 april zullen wijn twee en drie gepresenteerd worden. We zullen de dagdeals steeds via alle sociale media en de nieuwsbrief communiceren.
Deze zomer waren wij in Chianti en het voelde alsof we de streek opnieuw ontdekten. Wat is het leven daar goed. Glooiende wijngaarden zover je kijkt, kleine dorpjes met de beste trattoria’s en natuurlijk heerlijke wijnen. Meestal rood en gemaakt van de altijd fijne Sangiovese.
Een heel jaar lang hebben we hiernaartoe gewerkt. Na onze zoektocht naar de mogelijkheid om een eigen wijngaard te starten, zijn we in 2025 zelf aan de slag gegaan in Twente. Het werd een avontuur vol uitdagingen, nieuwe ontdekkingen en vooral heel veel plezier. En vanaf vandaag kun je alles volgen op YouTube.
Rebottled geeft wijnflessen een nieuw leven. In plaats van ze weg te gooien veranderen zij gebruikte flessen in stijlvolle glazen, karaffen en woonaccessoires. Het resultaat is een unieke collectie die mooi is om te zien en ook nog eens goed is voor de wereld.