De wijnproeverij ter gelegenheid van ons 12,5 jarig bestaan van a.s. zondag zit bijna vol. Zondag 14 april zal het wijnevenement van 2019 plaatsvinden in de Krachtcentrale in Huizen. Hier zijn ruim 100 verschillende wijnen te proeven en er zijn wijnboeren uit o.a. Italië, Chili, Duitsland en Nieuw-Zeeland.
Bijna sluiten
De aanmeldingen zijn massaal binnengekomen en we moet serieus bijna de inschrijving gaan sluiten. Wilt u ook bij deze prachtige wijnproevrij zijn; schrijf u dan snel in.
Aanmelden
Wij vragen € 12,50 bijdrage en de proeverij is van 12:00 tot 17:00.
De wijnwereld zet grote stappen richting verduurzaming en glas speelt daarin een belangrijke rol. Glasproducent Verallia introduceert een opvallende innovatie: de Burgundy Air 300G, op dit moment de lichtste Bourgognefles ter wereld. Met slechts 300 gram is hij 40 tot 55 gram lichter dan de flessen die nu de norm zijn.
Ik durf toch wel te zeggen dat er één druif onbetwist op nummer 1 staat qua verkoop: Chardonnay. En dan het liefst een hele dikke, vette, houtgerijpte Amerikaanse. En laten we nu net een pallet met extra voordeel ingekocht hebben. En zoals het Amerika betaamt, zijn dit niet 600 maar 672 flessen. Dat zijn er echt een heleboel. Maar in het tempo waarin wij elk jaar deze superscherpe actie hebben, kan het een kwestie van een paar dagen zijn dat dit alweer weg is.
Wij zijn altijd druk met het verkopen van mooie wijnen. Maar minstens zo druk kunnen we zijn met de inkoop. En wanneer we daar de ‘vruchten’ van weten te plukken, zijn we enorm blij. Zo liepen we tegen een partij Barolo aan uit de jaargang 2021 die er zó ontzettend goed bij stond. Die konden we natuurlijk niet in Italië laten staan.