Dit jaar bestaat Siersma Wijnadvies 10 jaar. Dit vieren we op verschillende manieren het hele jaar door. We tellen bijvoorbeeld het hele jaar af met onze Wijnadvies Top 10. Maar we gaan ook een zeer bijzondere overzichtsproeverij organiseren op zaterdag 24 september. De promotie voor dit exclusieve wijnevenement zal spoedig starten, maar we gaan al een kleine Sneak Preview organiseren om u een beetje warm te maken. Op de wijnproeverij '10 Jaar Wijnadvies' zullen 10 wijnboeren uit alle windstreken van de wereld komen om 10 wijnen van hun landgoed te laten proeven. Alle wijnen die we laten proeven zullen daarom ook 10% korting krijgen. Op zaterdag 2 juli a.s. zullen we al een 'tipje van de sluier' oplichten. We maken van alle Domaines die aanwezig zullen zijn op 24 september één wijn open! U bent van harte welkom in onze winkel. De proeverij is de gehele dag tussen 9:00 en 17:00 uur.
Chardonnay blijft ongelofelijk populair. Dat merken we iedere dag in onze winkels in Huizen en Baarn, maar ook via de webwinkel. La Villette, Reveur en Bertholets zijn de echte hardlopers!
Maar deze maand hebben we een Chardonnay die eigenlijk van een ander niveau is onder het tientje weten te trekken. Een oude bekende: Bergsig Chardonnay. Een heerlijke Zuid-Afrikaanse Chardonnay: vol, boterig en lekker rijk van smaak.
Hoe vaak wij wel niet de vraag krijgen: ‘Maar wat vind jij zelf nou écht lekker?’ Meestal volgt dan het politiek correcte antwoord: dat hangt van het moment af. En natuurlijk: Champagne kan altijd! Maar stiekem is er nog zo'n wijn die we hier bijna unaniem zouden kunnen roepen. Alleen moeten we daarna meestal wel uitleggen wat Frühburgunder eigenlijk is. Want die druif kent lang niet iedereen.
Deze maand doen we het eens anders. Niet één Wijn van de Maand, maar een setje: rood én wit van dezelfde wijnmaker!
Pagos del Rey is een topproducent uit Spanje en maakt wijnen die over de hele wereld worden verkocht. Maar ze zijn óók verantwoordelijk voor onze premium huiswijn Analivia. En dat is precies waar wij van houden: heel veel wijn voor heel weinig geld!