HomeActueelZondag 24 december | Alle winkels open!
Zondag 24 december | Alle winkels open!
Nieuws
20 december 2023
Leestijd: 1 min
Kerst valt gek
‘Kerst valt gek dit jaar’ is een veel uitgesproken zin onder de mensen deze week. En dat klopt! Met de eerste kerstdag op een maandag is het een logisch gevolg dat wij met alle wijnwinkels open gaan op zondag 24 december.
Niet de hele dag
Maar ergens gaan wij ons ook al een beetje opmaken voor de heerlijke dagen met familie en vrienden. Dit betekent dat wij enkel open gaan van 12:00 tot 17:00.
Dit is aflevering 2 van het seizoen waarin wij werken aan onze eigen wijn. In deze aflevering staan we helemaal aan het begin van het leven van een wijnrank. We rijden naar Duitsland om jonge wijnstokken op te halen en zetten ze daarna eigenhandig in de grond op de akker in Twente.
De langverwachte zeer succesvolle jaargang 2019 van de exclusieve Skaap Nathan is zojuist vrijgegeven. Een wijn die zowel in stijl, uitstraling en verkoopmethode mag wedijveren met wijnen uit Pauillac. En een wijn die nu direct op dronk is en daarom ideaal kan begeleiden bij mooie diners de komende weken.
Je kent het wel... het is december en daardoor gaat menig wijnhartje nét iets sneller kloppen dan in de andere maanden. Op het moment dat de klok bij mij december slaat, krijg ik gelijk zin om bijzondere wijnen te proeven. Sinterklaas, kerst en oud & nieuw zijn allemaal gelegenheden waarbij ieder net wat meer uitgeeft aan een glas wijn om zichzelf én familie en vrienden eens lekker te verwennen.