We hebben er even op moeten wachten maar gelukkig is deze topper weer op voorraad. Onze Californische bestseller kan weer op tafel verschijnen. Daarvoor hebben wij het wijnhuis zelf gevraagd waar we de Bolge Chardonnay zelf het liefste naast serveren!
Klinkt erg goed als je het ons vraagt! Klik voor de recepten op de links.
Bogle Chardonnay
De Bogle Chardonnay kan je zeker een wijn met passie noemen. 50% vatfermentatie en 9 maanden gerijpt in nieuwe Amerikaanse eikenhouten vaten. Dit geeft de wijn zijn rijpe en volle mondgevoel. Aroma's van nootmuskaat en vanille gecombineerd met ananas en Guave. De chardonnay van Bogle is een van onze best lopende volle Chardonnays en wij snappen geheel waarom!
Dit is aflevering 2 van het seizoen waarin wij werken aan onze eigen wijn. In deze aflevering staan we helemaal aan het begin van het leven van een wijnrank. We rijden naar Duitsland om jonge wijnstokken op te halen en zetten ze daarna eigenhandig in de grond op de akker in Twente.
De langverwachte zeer succesvolle jaargang 2019 van de exclusieve Skaap Nathan is zojuist vrijgegeven. Een wijn die zowel in stijl, uitstraling en verkoopmethode mag wedijveren met wijnen uit Pauillac. En een wijn die nu direct op dronk is en daarom ideaal kan begeleiden bij mooie diners de komende weken.
Je kent het wel... het is december en daardoor gaat menig wijnhartje nét iets sneller kloppen dan in de andere maanden. Op het moment dat de klok bij mij december slaat, krijg ik gelijk zin om bijzondere wijnen te proeven. Sinterklaas, kerst en oud & nieuw zijn allemaal gelegenheden waarbij ieder net wat meer uitgeeft aan een glas wijn om zichzelf én familie en vrienden eens lekker te verwennen.