De internationaal bekende artiest Post Malone is een eigen rosé gaan maken in het zuiden van Frankrijk met de naam 'Maison No.9 Rosé'. Hij staat niet zelf zingend en plukkend te stampen, maar is een samenwerking aangegaan met in totaal vier toonaangevende wijnbedrijven uit de Provence.
Buitengewoon lekker
Wij vonden de rosé buitengewoon lekker, maar moeten ook toegeven dat de uitstraling en de marketing achter de wijn behoorlijk goed op orde is.
In de geur is veel elegantie en fijn klein rood fruit te ontdekken. De smaak is subtiel droog en bevat opwekkende frisse zuren. Deze kwaliteit en deze uitstraling maakt dit de ‘rising star’ op het gebied van ‘cultrosé’ en zet de oude bekende zoals MIP en AIX in de schaduw.
Onze eerlijke wijnadvies
Dat uitstraling en marketing ook een prijskaartje hebben zullen wij niet ontkennen. De beste prijs/ kwaliteitverhouding vinden wij nog altijd bij Domaine Saint Mitre.
Post Malone
Maison No.9 Rosé
Als een rosé gemaakt wordt in opdracht van Post Malone, dan moet er wel een pakkende video bij gemaakt worden.
In onze nieuwste documentaire over Rías Baixas vertellen we het verhaal van een bijzondere wijnregio in het noordwesten van Spanje. We nemen je mee langs de Atlantische kust, laten je kennismaken met de Albariño-druif en duiken in de karakteristieke stijl van de wijnen uit deze streek. Maar… soms gaat er ook iets mis.
In onze YouTube-serie 'De meest opvallende wijngebieden van Europa' verkennen we wijnregio’s die je niet direct bovenaan de lijst zou verwachten, maar dat misschien wél zouden moeten staan. Na onze eerste reis naar de Moezel trokken we dit keer naar het uiterste noordwesten van Spanje: Galicië.
Wat een ontzettend lekkere witte wijn hebben we weer gevonden als Wijn van de Maand: de Kaiken Semillon/Sauvignon uit Argentinië. Een smaakvolle, frisse wijn met karakter.