De internationaal bekende artiest Post Malone is een eigen rosé gaan maken in het zuiden van Frankrijk met de naam 'Maison No.9 Rosé'. Hij staat niet zelf zingend en plukkend te stampen, maar is een samenwerking aangegaan met in totaal vier toonaangevende wijnbedrijven uit de Provence.
Buitengewoon lekker
Wij vonden de rosé buitengewoon lekker, maar moeten ook toegeven dat de uitstraling en de marketing achter de wijn behoorlijk goed op orde is.
In de geur is veel elegantie en fijn klein rood fruit te ontdekken. De smaak is subtiel droog en bevat opwekkende frisse zuren. Deze kwaliteit en deze uitstraling maakt dit de ‘rising star’ op het gebied van ‘cultrosé’ en zet de oude bekende zoals MIP en AIX in de schaduw.
Onze eerlijke wijnadvies
Dat uitstraling en marketing ook een prijskaartje hebben zullen wij niet ontkennen. De beste prijs/ kwaliteitverhouding vinden wij nog altijd bij Domaine Saint Mitre.
Post Malone
Maison No.9 Rosé
Als een rosé gemaakt wordt in opdracht van Post Malone, dan moet er wel een pakkende video bij gemaakt worden.
Achter de schermen hebben we de afgelopen maanden in alle stilte gewerkt aan een zorgvuldig geselecteerd assortiment speciaalbieren. Waarom? Omdat we zelf merken dat we naast wijn ook ontzettend kunnen genieten van een goed glas bier. Speciaalbier is bovendien verrassend gastronomisch. Wanneer je bier dezelfde aandacht geeft als een mooie wijn, ontdek je hoeveel smaak, karakter en verfijning er in kan zitten. En laten we eerlijk zijn: iets wat met liefde is gemaakt, smaakt altijd beter.
Begin deze week waren we met het hele team van Siersma Wijnadvies op wijnreis naar Portugal. Dat had eigenlijk twee redenen. We wilden ons nog verder verdiepen in Portugese wijnen én we vieren dit jaar een bijzonder jubileum: 20 jaar Siersma Wijnadvies. En dat mocht natuurlijk best een beetje gevierd worden.
Goed nieuws uit de wereld van de insecten. Een piepkleine Aziatische sluipwesp heeft zich spontaan in Nederland gevestigd en dat kan een onverwachte bondgenoot worden voor de Nederlandse wijnbouw. De wesp blijkt namelijk een natuurlijke vijand van de beruchte Suzuki-fruitvlieg, een insect dat ook in wijngaarden flinke schade kan aanrichten.