Het is Zuid-Afrika Maand in mei bij Siersma Wijnadvies. En het gaat ongetwijfeld heerlijk weer worden deze maand. Dus is de Okuphinki van Skaap goedkoper dan ooit. Een heerlijke wijn voor:
Bevrijdingsdag
Het Songfestival
Hemelvaartsdag
Zondag
Barbecue-dag
Elke dag!
Lekker vol
De Rosé van Skaap wordt gemaakt van Sauvignon Blanc en Shiraz en is lekker vol van smaak. Je proeft duidelijk donker bosfruit en de smaak blijft ook lekker lang hangen.
Wijnen uit ‘de hak van de laars’ van Italië zijn al jaren geliefd, en vooral de rode wijnen uit deze regio winnen steeds meer aan populariteit. Dankzij de overvloedige zon rijpen de druiven optimaal, wat resulteert in volle, krachtige en fruitige wijnen boordevol smaak. Soms kunnen de wijnen door het hoge suikergehalte nét iets te zoet uitvallen, maar juist daarin onderscheidt deze Malvasia Nera zich: perfect in balans en heerlijk verfijnd!
Deze dagen zijn Arjan en Rutger aanwezig op de grote Europese wijnbeurs in Parijs, een van de belangrijkste ontmoetingsplaatsen voor wijnprofessionals. Dit evenement is niet alleen een feest van herkenning, waar we oude bekenden uit het wijnvak treffen—zoals de wijnboeren met wie we al jaren samenwerken (hier op de foto met Champagne Lebeau-Batiste)—maar ook een uitgelezen kans om nieuwe parels te ontdekken.
We waren oprecht een beetje teleurgesteld toen we de inkoopprijs bekeken van onze nieuwe Chileense aanwinst. De Paseo, in zowel wit als rood, was zó goedkoop dat we wel drie keer moesten kijken of het wel klopte. Dat we nu voor €6,99 een Chardonnay kunnen aanbieden met zo'n hoge standaard, is echt uniek te noemen. Vergelijk hem niet met de volle, houtgerijpte Noord-Amerikanen.