Gisteren hebben wij de Skaap Rosalie binnen gekregen! Deze zeer kleinschalige wijn is afkomstig van Skaap Wines uit Somerset West in Zuid-Afrika. De Skaap Rosalie is gemaakt van Shiraz en heeft 22 maanden op Frans eiken gerijpt.
Rosalie
Wij zijn mede-eigenaar van Skaap Wines in Zuid-Afrika en de dochter van Rutger heet Rosalie. Vandaar deze naam voor deze exclusieve Skaap.
In onze nieuwste documentaire over Rías Baixas vertellen we het verhaal van een bijzondere wijnregio in het noordwesten van Spanje. We nemen je mee langs de Atlantische kust, laten je kennismaken met de Albariño-druif en duiken in de karakteristieke stijl van de wijnen uit deze streek. Maar… soms gaat er ook iets mis.
In onze YouTube-serie 'De meest opvallende wijngebieden van Europa' verkennen we wijnregio’s die je niet direct bovenaan de lijst zou verwachten, maar dat misschien wél zouden moeten staan. Na onze eerste reis naar de Moezel trokken we dit keer naar het uiterste noordwesten van Spanje: Galicië.
Wat een ontzettend lekkere witte wijn hebben we weer gevonden als Wijn van de Maand: de Kaiken Semillon/Sauvignon uit Argentinië. Een smaakvolle, frisse wijn met karakter.