Het is januari en we zijn weer voor u op zoek gegaan naar lekkere betaalbare wijnen. In die zoektocht kwamen wel al veel vaker de wijnen uit Roemenië van Calusari tegen. In de zomer van 2018 hadden we zelfs de 'best verkochte rosé allertijden' van dit wijnhuis. Voor deze maand hebben we als: 'Wijn van de Maand' de Merlot van dit wijnhuis. Een echt lekkere sappige toegankelijke wijn voor maar € 4,50 (enkel in januari 2019).
Calusari
Calusari is de merknaam van de wijnen die gemaakt worden door Cramele Recas. Een groot en goed aangeschreven wijnhuis uit Roemenië. De wijnen die ze maak komen uit een moderne kelder en zijn zeer correct gemaakt. De lonen zijn lager en de vraag naar Roemeense wijn is lager; hierdoor ligt de prijs ook beduidend lager dan elders in Europa.
Concurrentie
Met deze Merlot durven wij keihard de concurrentie aan te gaan van de supermarkt. Nergens vind je voor dit geld deze prijs/ kwaliteit verhouding.
Dit is aflevering 2 van het seizoen waarin wij werken aan onze eigen wijn. In deze aflevering staan we helemaal aan het begin van het leven van een wijnrank. We rijden naar Duitsland om jonge wijnstokken op te halen en zetten ze daarna eigenhandig in de grond op de akker in Twente.
De langverwachte zeer succesvolle jaargang 2019 van de exclusieve Skaap Nathan is zojuist vrijgegeven. Een wijn die zowel in stijl, uitstraling en verkoopmethode mag wedijveren met wijnen uit Pauillac. En een wijn die nu direct op dronk is en daarom ideaal kan begeleiden bij mooie diners de komende weken.
Je kent het wel... het is december en daardoor gaat menig wijnhartje nét iets sneller kloppen dan in de andere maanden. Op het moment dat de klok bij mij december slaat, krijg ik gelijk zin om bijzondere wijnen te proeven. Sinterklaas, kerst en oud & nieuw zijn allemaal gelegenheden waarbij ieder net wat meer uitgeeft aan een glas wijn om zichzelf én familie en vrienden eens lekker te verwennen.