De Wijnadvies Loterij zit erop. Van 15 mei tot 30 juni 2021 hebben we bij elke 25 euro een lot meegegeven en op donderdag 1 juli jl. is de officiële prijstrekking geweest door Notaris Michiel Oortman Gerlings.
Zuid-Afrika
Het is verstandig om snel naar de uitslag te kijken want je kan maximaal tot 1 september je prijs claimen. Doe je dat niet op tijd dan gaan we de hoofdprijzen opnieuw trekken om zo zeker te weten dat er iemand op het vliegtuig richting Zuid-Afrika gaat.
Chardonnay blijft ongelofelijk populair. Dat merken we iedere dag in onze winkels in Huizen en Baarn, maar ook via de webwinkel. La Villette, Reveur en Bertholets zijn de echte hardlopers!
Maar deze maand hebben we een Chardonnay die eigenlijk van een ander niveau is onder het tientje weten te trekken. Een oude bekende: Bergsig Chardonnay. Een heerlijke Zuid-Afrikaanse Chardonnay: vol, boterig en lekker rijk van smaak.
Hoe vaak wij wel niet de vraag krijgen: ‘Maar wat vind jij zelf nou écht lekker?’ Meestal volgt dan het politiek correcte antwoord: dat hangt van het moment af. En natuurlijk: Champagne kan altijd! Maar stiekem is er nog zo'n wijn die we hier bijna unaniem zouden kunnen roepen. Alleen moeten we daarna meestal wel uitleggen wat Frühburgunder eigenlijk is. Want die druif kent lang niet iedereen.
Deze maand doen we het eens anders. Niet één Wijn van de Maand, maar een setje: rood én wit van dezelfde wijnmaker!
Pagos del Rey is een topproducent uit Spanje en maakt wijnen die over de hele wereld worden verkocht. Maar ze zijn óók verantwoordelijk voor onze premium huiswijn Analivia. En dat is precies waar wij van houden: heel veel wijn voor heel weinig geld!