We hebben er maanden aan gewerkt. Maar eindelijk is de nieuwe website live! In 2006 gingen we voor het eerst het internet op en we mogen officieel nu Wijnadvies 3.0 welkom heten!
Natuurlijk is er heel veel vernieuwd op onze nieuwe website. We hebben elk wijngebied en bijna elk druivenras beschreven en je kan op iedere gewenste manier zoeken naar uw favoriete wijn. Ook is er nog meer aandacht voor alle filmpjes die we maken.
Gratis bezorging vanaf € 50,-
Wat ook nieuw is: We bezorgen uw bestelling al zonder bezorgkosten wanneer u voor € 50,- of meer besteed op Wijnadvies.nl. Dit is handig en makkelijk!
Achterkant
Wat niet zichtbaar voor u is, maar waar we zelf echt heel blij mee zijn: De complete achterkant van Wijnadvies.nl is vernieuwd. Onze website draait nog sneller en dat is zeer goed voor de vindbaarheid.
Dit is aflevering 2 van het seizoen waarin wij werken aan onze eigen wijn. In deze aflevering staan we helemaal aan het begin van het leven van een wijnrank. We rijden naar Duitsland om jonge wijnstokken op te halen en zetten ze daarna eigenhandig in de grond op de akker in Twente.
De langverwachte zeer succesvolle jaargang 2019 van de exclusieve Skaap Nathan is zojuist vrijgegeven. Een wijn die zowel in stijl, uitstraling en verkoopmethode mag wedijveren met wijnen uit Pauillac. En een wijn die nu direct op dronk is en daarom ideaal kan begeleiden bij mooie diners de komende weken.
Je kent het wel... het is december en daardoor gaat menig wijnhartje nét iets sneller kloppen dan in de andere maanden. Op het moment dat de klok bij mij december slaat, krijg ik gelijk zin om bijzondere wijnen te proeven. Sinterklaas, kerst en oud & nieuw zijn allemaal gelegenheden waarbij ieder net wat meer uitgeeft aan een glas wijn om zichzelf én familie en vrienden eens lekker te verwennen.