‘Het is mei en wij zijn het zat! We willen dat de lente nu echt gaat beginnen en dat gaan we afdwingen!’ Dit lijkt een slecht begin van een vrolijke smartlap, maar voor ons pure werkelijkheid. Daarom hebben we deze maand uitgeroepen tot echte ‘Rosé Maand!’
We hebben verschillende rosé wijnen in de aanbieding. Waaronder ook een super restant. Maar we hebben ook één rosé helemaal in de spotlight door deze te betitelen als de Wijn van de Maand.
Otero Rosé
Het is de Otero Rosé geworden. In onze ogen het beste antwoord op het Zuid-Franse geweld in een nóg iets betere prijs/ kwaliteitverhouding. Wij raden aan deze wijn echt te proberen!
Deze zomer waren wij in Chianti en het voelde alsof we de streek opnieuw ontdekten. Wat is het leven daar goed. Glooiende wijngaarden zover je kijkt, kleine dorpjes met de beste trattoria’s en natuurlijk heerlijke wijnen. Meestal rood en gemaakt van de altijd fijne Sangiovese.
Een heel jaar lang hebben we hiernaartoe gewerkt. Na onze zoektocht naar de mogelijkheid om een eigen wijngaard te starten, zijn we in 2025 zelf aan de slag gegaan in Twente. Het werd een avontuur vol uitdagingen, nieuwe ontdekkingen en vooral heel veel plezier. En vanaf vandaag kun je alles volgen op YouTube.
Rebottled geeft wijnflessen een nieuw leven. In plaats van ze weg te gooien veranderen zij gebruikte flessen in stijlvolle glazen, karaffen en woonaccessoires. Het resultaat is een unieke collectie die mooi is om te zien en ook nog eens goed is voor de wereld.