HomeActueelAchter de schermen: dit zijn onze filmprojecten
Achter de schermen: dit zijn onze filmprojecten
Nieuws
21 juni 2025
Arjan Dijkman
Leestijd: 2 min
Wat filmen we nu allemaal?
Wie ons op social media volgt, ziet dat we volop aan het filmen zijn. Maar wat zijn we dan precies aan het maken?
Twee verschillende projecten
Samen met VVG Media werken we aan twee mooie documentaireprojecten. We filmen een tweede seizoen over onze eigen wijngaard. Daarnaast maken we een nieuwe serie over de meest opvallende wijngebieden van Europa.
1) Onze eigen wijngaard
In 2024 trokken we door Nederland met de vraag: kunnen we een eigen wijngaard beginnen in ’t Gooi?
In de laatste aflevering van het eerste seizoen kwamen we tot de conclusie dat een samenwerking met Wijngaard Hof van Twente een beter idee was. Daar mogen we wijnranken leasen en dit voorjaar hebben we zelfs een eigen stuk wijngaard aangeplant.
Eind november of begin december verschijnt er een nieuwe reeks afleveringen over onze weg naar een eigen wijn.
Naast het wijngaardproject reizen we dit jaar ook door Europa om bijzondere wijnregio’s vast te leggen. Aflevering 1 over de Moezel staat inmiddels online. Over twee weken verschijnt aflevering 2, waarin we je meenemen naar Rias Baixas in Galicië.
Wij filmen graag al onze avonturen om jou mee te nemen langs de mooiste wijngebieden. Zo krijg je een uniek kijkje achter de schermen: wat komt er allemaal kijken bij het maken van een fles wijn? En minstens zo boeiend: het gebied vertelt vaak veel meer over de wijn dan alleen het etiket ooit kan doen. Dankzij onze documentaires én onze podcast durven we dan ook te zeggen dat wij het meest multimediale wijnbedrijf van Nederland zijn!
Bekijk de trailer van een reis uit 2024!
Onze droomreis door de Bourgogne!
In de zomer van 2024 maakten we een droomreis door de Bourgogne. We begonnen helemaal in het zuiden, in de Beaujolais, en trokken via de Côtes d'Or naar het noorden om te eindigen in Chablis. Een reis vol exclusieve wijnen en onvergetelijke ervaringen.
De wijn
van de maand
Iedere maand selecteren wij voor u een heerlijke wijn om te proberen, u heeft nog:
Deze zomer waren wij in Chianti en het voelde alsof we de streek opnieuw ontdekten. Wat is het leven daar goed. Glooiende wijngaarden zover je kijkt, kleine dorpjes met de beste trattoria’s en natuurlijk heerlijke wijnen. Meestal rood en gemaakt van de altijd fijne Sangiovese.
Een heel jaar lang hebben we hiernaartoe gewerkt. Na onze zoektocht naar de mogelijkheid om een eigen wijngaard te starten, zijn we in 2025 zelf aan de slag gegaan in Twente. Het werd een avontuur vol uitdagingen, nieuwe ontdekkingen en vooral heel veel plezier. En vanaf vandaag kun je alles volgen op YouTube.
Rebottled geeft wijnflessen een nieuw leven. In plaats van ze weg te gooien veranderen zij gebruikte flessen in stijlvolle glazen, karaffen en woonaccessoires. Het resultaat is een unieke collectie die mooi is om te zien en ook nog eens goed is voor de wereld.