Oprecht
We hebben weer nieuwe wijnen in ons assortiment. In de Languedoc vonden we het Domaine de Castelnau. Een wijnbedrijf vlakbij de kust bij het Bassin de Thau. Hier maken Beatrice en Christophe Muret loepzuivere en eerlijke wijnen. De La Croix-serie zijn assemblages van bekende druiven. In onze beleving echt de meest oprechte wijnen in deze prijsklasse.
Blanc
De La Croix Blanc is gemaakt van Chardonnay, Sauvignon Blanc en Viognier. Drie druivenrassen die prachtig op zichzelf kunnen functioneren. Maar is deze trio presenteren ze ieder dat stukje eigen karakter.
Rouge
De La Croix Rouge is gemaakt van Merlot, Cabernet-Sauvignon en Syrah. De aanzet is zacht en sappig en de smaak wordt gedomineerd door cassis, viooltjes en een kruidige toon.