De officiële locatie voor de Wijnproeverij: 10 Jaar Wijnadvies is bekend! We zullen de proeverij van 5 jaar geleden een beetje herbeleven want de proeverij zal plaatsvinden bij het restaurant: Club Newport 1852 van het gelijknamige hotel Newport in Huizen. Op zaterdagmiddag 24 september zullen er 10 verschillende wijnmakers uit de hele wereld naar Huizen komen om te vieren dat Siersma Wijnadvies 10 jaar bestaat. De prachtige locatie aan het Gooimeer zal deze middag tot een fantastisch succes maken.
Dit is aflevering 2 van het seizoen waarin wij werken aan onze eigen wijn. In deze aflevering staan we helemaal aan het begin van het leven van een wijnrank. We rijden naar Duitsland om jonge wijnstokken op te halen en zetten ze daarna eigenhandig in de grond op de akker in Twente.
De langverwachte zeer succesvolle jaargang 2019 van de exclusieve Skaap Nathan is zojuist vrijgegeven. Een wijn die zowel in stijl, uitstraling en verkoopmethode mag wedijveren met wijnen uit Pauillac. En een wijn die nu direct op dronk is en daarom ideaal kan begeleiden bij mooie diners de komende weken.
Je kent het wel... het is december en daardoor gaat menig wijnhartje nét iets sneller kloppen dan in de andere maanden. Op het moment dat de klok bij mij december slaat, krijg ik gelijk zin om bijzondere wijnen te proeven. Sinterklaas, kerst en oud & nieuw zijn allemaal gelegenheden waarbij ieder net wat meer uitgeeft aan een glas wijn om zichzelf én familie en vrienden eens lekker te verwennen.