Wij hebben ook deze week weer een viergangenmenu met mooie bijpassende wijnen voor je samengesteld. Dit is het 3e en laatste menu voor kerst 2021. Wij gaan al aan de slag! Jullie ook?
En als dessert een heerlijke soufflé met een bolletje ijs.
Per gerecht kan je op onze Wijn/ Spijs-pagina bekijken hoe de bereiding gaat en ook welke wijnen wij adviseren. Volgende week presenteren wij ons laatste kerstmenu met bijpassende wijnen.
Als het eenmaal april is, dan kun je er echt niet meer omheen: de lente is begonnen! Alle bomen gaan bloeien en steeds vaker kun je lekker buiten een glas wijn drinken. Een heerlijke tijd, vinden wij. En hoewel wij ook in de winter gerust een fles rosé openmaken, is het ineens meer verantwoord om deze volwaardige lichtroze wijn in het openbaar te drinken. En wat is dat lekker!
San Gimignano is een dorpje in Toscane. Een uitzonderlijk dorpje kunnen we wel zeggen. Tussen het geweld van stevige rode wijnen zoals Chianti en Montepulciano maken ze hier vooral witte wijnen. En hele fijne, lieve, frisse witte wijnen zelfs. Van de Vernaccia-druif.
Vrijdag jl. hebben we enkel via een nieuwsflits per e-mail onze volledige allocatie Apostelhoeve Cuvée XII verkocht (nog echt maar 24 flesjes beschikbaar). Wat we er eigenlijk ook bij hadden moeten vertellen, is dat we dit jaar voor het eerst ook 60 flessen van de nieuwe mousserende wijn van De Apostelhoeve hebben mogen inkopen: Cuvée St. Pieter 2023.