HomeActueelZeer enthousiaste reacties op nieuwe wijnen
Zeer enthousiaste reacties op nieuwe wijnen
Nieuws
28 maart 2024
Leestijd: 2 min
30 Nieuwe wijnen onder de 20 Euro
Deze maand hebben we 30 nieuwe wijnen onder de 20 euro geïntroduceerd in de winkels en op onze webwinkel. We kunnen niet anders zeggen dan dat de reacties zeer enthousiast zijn geweest.
Nadat we al jaren de Chardonnay met pallets per maand verkopen, keken wij eens verder naar wat dit sympathieke wijnbedrijf te bieden had. En de Viognier en de Merlot vielen ons ook helemaal op. Fijne wijnen voor een prima prijs. Goed te schenken op feestjes als de wijn rijkelijk vloeit.
Klassiek ‘pur sang’ en 'wonderschoon' is de voor ons nieuwe wijn van Mee Godard uit de Beaujolais. Deze, van origine Noord-Koreaanse dame, kwam op haar derde naar Frankrijk en groeide op in Morgon. Een beter leven kan je je wellicht niet wensen. Eenmaal volwassen is ze uitgegroeid tot een van de beste wijnmaaksters uit de streek. Een streek die de laatste jaren enorm in populariteit en kwaliteit is gestegen. We verkopen al verschillende wijnen uit het dorpje Morgon van Mee Godard. Maar nu is er dus ook de stevigere Cru uit de Beaujolais: Moulin-a-Vent!
We geven je ook alvast een klein 'voorproefje' van een wijn die de komende maand heel veel aandacht gaat krijgen. Hij is ook nieuw en dus nu al wel te koop. De nieuwe oogst van de Impio Verdejo. Een ontzettend lekkere, fruitige, exotische witte wijn! Probeer hem maar. Wij zijn mega enthousiast!
Na onze wijnreis naar het zonnige Alentejo - waar we het bijzondere wijnhuis Esporão hebben bezocht - waren we meteen verkocht. We kregen een mooie rondleiding door de kelders, waar liefde de voor het product en de passie duidelijk voelbaar zijn. Wat vooral indruk maakte, is hoe bewust ze hier werken: volledig biologisch en met veel respect voor natuur en omgeving.
Deze zaterdagmiddag hebben we Nick Siersema van Jordan Wines te gast in onze winkel in Huizen. Nick zal tussen 14:00 en 17:00 uur een zeer interessante greep uit het assortiment van dit Zuid-Afrikaanse wijnhuis laten proeven.
Soms proef je een wijn waarvan je direct denkt: dit klopt gewoon. Dat hadden wij met de wijnen van Bodega Matsu. En dus hebben we direct besloten: deze móeten in het assortiment. Bodega Matsu komt uit het ruige Toro, een wijngebied dat bekend staat om zijn krachtige, geconcentreerde rode wijnen.